MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH I POMOCNIKÓW

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec (nie Leifirma tylko dla Rafinerii) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

praca od zaraz!

Zadania:
• Wykonywanie izolacji termicznych różnych zbiorników, kotłów, turbin, pieców
• Izolacja rur
• Konserwacja i naprawa izolacji obiektów i urządzeń przemysłowych
• Wykonywanie robót towarzyszących oraz praca z rysunkiem technicznym
• praca na terenie całych Niemiec

Wymagania:
JĘZYK NIEMIECKI NIE JEST WYMAGANY
• Doświadczenie w pracy w przemyśle petrochemicznym mile widziane
• Doświadczenia w pracy przy izolacjach
• Certyfikaty itd mile widziane
• Doświadczenie przy izolacji rur
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na bezpośrednio z niemiecką firmą
• Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę na miejscu pracy
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia (od 13,50 do 18,00 brutto)
• 30 dni płatnego urlopu
• ubiór i narzędzia zapewnia koncern

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na maila info@work-4-all.com z dopisem stanowisko: izolator i numer kontaktowy. Możliwość kontaktu na numer 0048 570 580 641.

Skontaktuj się z nami!