O nas

WORK-4-ALL

Fima Work-4-all specjalizuje się w pozyskiwaniu wykwalifikowanych pracowników różnych sektorów gospodarki na rynek zagraniczny. Nasi dysponenci zdobywali doświadczenie w firmach zagranicznych, przede wszystkim niemieckich a nasi rekruterzy w krajowych agencjach pośredniczących. Naszym ogromnym atutem jest znajomość języków obcych (niemiecki i angielski). W związku z tym oferujemy pomoc we wszelkich sprawach formalnych związanych z podjęciem pracy za granicą przez naszych klientów.

Za nasz cel postawiliśmy sobie:

  • znalezienie pracy krótko jak i długoterminowej dla każdego,
  • załatwienie wszelkich spraw związanych z legalnym zatrudnieniem,
  • łatwy kontakt i wsparcie podczas całego okresu zatrudnienia,

Dlaczego powini państwo współpracować z Work-4-all?
 Jesteśmy polską agencją pośredniczącą z pasją i sercem. Po długich latach doświadczeń pracując w firmach pośredniczących i leasingowych, zależało nam, aby połączyć naszą bogatą wiedzę z doświadczeniem i kreować zadowolenie u pracowników i klientów.

W odróżnieniu od innych firm pośredniczących zatrudnienie, zależy nam na bliskiej i wartościowej relacji z pracownikiem/ kandydatem. Pragniemy aby nasi pracownicy poprzez zaangażowanie i chęć do pracy, mogliby być odpowiednimi kandydatami dla firm. A tym samym mieć możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i mieć możliwość lepszych zarobków.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Cieszymy się na współprace. 

Tel.: +48 580 570 641

 E-Mail: info@work-4-all.com

Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Hi / Cześć