MONTER RUROCIĄGÓW

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec (nie Leifirma tylko dla Rafinerii) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER RUROCIĄGÓW / IZOMETRYK

praca od zaraz!

Zadania:

  • Wykonywanie robót towarzyszących oraz praca z rysunkiem technicznym
  • Montaż rurociągów jak i demontaż
  • praca na terenie całych Niemiec

Wymagania:

  • JĘZYK NIEMIECKI NIE JEST WYMAGANY
  • Doświadczenie w pracy w przemyśle petrochemicznym mile widziane
  • Doświadczenia w pracy przy izolacjach
  • Certyfikaty itd mile widziane
  • Doświadczenie przy izolacji rur
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na bezpośrednio z niemiecką firmą
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę na miejscu pracy
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia (od 13,50 do 18,00 brutto)
  • 30 dni płatnego urlopu
  • ubiór i narzędzia zapewnia koncern

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na maila info@work-4-all.com z dopisem stanowisko: izolator i numer kontaktowy. Możliwość kontaktu na numer 0048 570 580 641.

Skontaktuj się z nami!