Mechatronik

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów na stanowisko:
Mechatronik / Elektryk aut osobowych
Miejsce pracy: Niemcy (aktualnie: Freinsheim)
start pracy: od zaraz
rodzaj pracy: pełen etat / stała

Oferujemy

  • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • długoterminowa praca w jednym miejscu
  • Na miesiąc: netto 2350€ za 168 godz. (stawka+diety)
  • stawka: brutto 10.82 € za godz.
  • dieta: netto 50 € za dzien
  • ZAKWATEROWANIE: bezpłatne

Opis stanowiska / Obowiązki:

  • naprawa, konserwacja i utrzymanie ich w dobrym stanie
  • usuwanie bieżących usterek mechanicznych i elektrycznych
  • znajomość mechatroniki, hydrauliki, elektroniki

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny!!
  • prawo jazdy kat. B + Auto własne
  • ponadto na maila prosimy o wysłanie:
  • zdjęcia
  • CV ( mile widziane po niemiecku)
  • dyplom (jeśli macie)
  • Certyfikaty, referencje )jeśli posiadacie)

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na maila info@work-4-all.com z dopisem o jakie stanowisko chodzi i numer kontaktowy. Możliwość kontaktu na numer 0048 570 580 641.

Skontaktuj się z nami!