Elektryk

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów na stanowisko:
Elektryk
Miejsce pracy: Niemcy (aktualnie: całe)
start pracy: od zaraz
rodzaj pracy: pełen etat / stała

Oferujemy

  • wysokie zarobki (Wynagrodzenie: 8 000,00zł – 13 000,00zł miesięcznie (brutto))
  • ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
  • renomowane miejsca pracy na terenie Niemiec
  • służbowy samochód
  • darmowe mieszkanie
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności i organizacji wyjazdu
  • możliwość nadgodzin
  • możliwość pobierania zaliczek

Opis stanowiska / Obowiązki:

  • Przyłącza elektryczne, montaż podzespołów i modułów
  • Samodzielna praca i czytanie planu elektrycznego
  • harmonogram pracy 8 godzin możliwe 10 godzin

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny!!
  • wykształcenie zawodowe o kierunku Elektryk lub uprawnienia SEP
  • doświadczenie co najmniej 3 lata
  • gotowość do pracy za granicą
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych prac
  • staranność, dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez przycisk kontakt lub na maila info@work-4-all.com z dopisem o jakie stanowisko chodzi i numer kontaktowy. Możliwość kontaktu na numer 0048 570 580 641.

Skontaktuj się z nami!