hydraulika-praca-work-4-all

Hydraulik / Monter do Berlina – Niemcy

Hydraulik / Monter Miejsce pracy: Berlin

Obowiązki

  • instalacja sanitarna
  • wymiana ogrzewania głównego na nowoczesne
  • budynek wielorodzinny

Wymagania

  •  język niemiecki podstawowy
  • prawo jazdy i samochód
  • gotowość do przemieszczania się na zlecenia
  • doświadczenie

Oferujemy

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • możliwość uzyskania podwyżek, urlop płatny, zjazdy do polski
  • stawka: 14,15€/h + 6,50€/h diety
  • zakwaterowanie: jednoosobowy pokój z łazienką, kuchnia, pralka i wifi dostępne

Dodatkowe informacje

  • KONTAKT:
  • tel. +48 570 580 641
  • mail: info@work-4-all.com
Klauzula informacyjna
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).