Elektryk – praca południowe Niemcy

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów na stanowisko:

Elektryk – jedna ososba (nie teamy)

Miejsce pracy: Niemcy (aktualnie: Thüringen, Bayern, Baden, Hessen)

start pracy: od 10.05.2021r.

rodzaj pracy: pełen etat / stała

Oferujemy

– wynagrodzenie 15 € brutto na godzinę plus 8 € netto do godziny

– dopłata do testów na obecność koronawirusa (do 100% przy przepracowaniu pełnego miesiąca)

– stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach

– zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (internet do dyspozycji)

– gwarantujemy dobry standard zakwaterowania

– zaliczka już po 7 dniach

– długoterminowe zlecenie

– możliwość pracy w nadgodzinach

– możliwość regularnych zjazdów do Polski

– zwrot za przejazdy (za bielety lub paliwo)

Opis stanowiska / Obowiązki:

– Przyłącza elektryczne, montaż podzespołów i modułów

– Samodzielna praca i czytanie planu elektrycznego

– harmonogram pracy 8 godzin możliwe 10 godzin

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego – minimum A2+

– ukończoną szkołe lub ukończonego czeladnika (same zert. SEP nie starczą)

– mile widziane prawo jazdy kat. B + Auto

– nie jest konieczne posiadania auta

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na maila info@work-4-all.com z dopisem o jakie stanowisko chodzi i numer kontaktowy. Możliwość kontaktu na numer 0048 570 580 641.

Skontaktuj się z nami!