Spawacz Mag work-4-all praca niemcy

Spawacz 135 MAG

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów na stanowisko:
Miejsce pracy: Niemcy (aktualnie: Ludwigslust)
start pracy: od zaraz
rodzaj pracy: pełen etat / stała

Oferujemy
– stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę w jednym miejscu (300 km od granicy Polski)
– wynagrodzenie 16,00 €/h Brutto
– płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%
– ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
– dieta za każdy przepracowany dzień 24€ Netto
– premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku od 150€ do 300€
– opłacone zakwaterowanie zapewnione przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu
– ubranie robocze oraz narzędzia do pracy
– płatny urlop 24 – 30 dni w roku

Opis stanowiska / Obowiązki:
– spawanie metodą MAG 135/136
– spawanie rury ze stali czarnej- na obrotniku
– spawanie drutem litym
– spawanie instalacji przeciwpozarowych – spawanie rur
– wypalanie palnikiem i montaż
– probk na miejscu u klienta
– Praca zmianowa

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka
– certyfikaty spawalnicze – aktualne
– doświadczenie w spawaniu metodą MAG
– prawo jazdy kat. B + Auto
– Wcześniejsze doświadczenie na rynku niemieckim mile widziane
– Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez przycisk kontakt lub na maila info@work-4-all.com z dopisem o jakie stanowisko chodzi i numer kontaktowy. Możliwość kontaktu na numer 0048 570 580 641.

Skontaktuj się z nami!

Kommentar verfassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Cześć