monter-instalacji-grzewczych

Hydraulik – montaz instalacji sanitarnych / grzewczych

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów na stanowisko:
Możliwość zatrudnienia w 2-osobowym Teamie, w przypadku gdy jedna z osob nie posiada samochodu
Miejsce pracy: Niemcy (aktualnie: Erfurt)
start pracy: od zaraz
rodzaj pracy: pełen etat / stała

Oferujemy
– niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony
– wynagrodzenie na reke w wys. 13,00€ netto
– Benefit pracowniczy (44 euro dodatkowo do pensji)
– zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy z dostepem do kuchni i internetu (jednoosobowe pokoje), opłacone przez naszą firmę
– ciągłość pracy
– ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
– opiekę polskojęzycznego koordynatora

Opis stanowiska / Obowiązki:
– montaz instalacji sanitarnych / grzewczych
– Montaż i przegląd instalacji sanitarnej
– Montaż ogrzewania centralnego, instalacji wodnej i sanitarnej
– Przeglądy i naprawa pieców grzewczych

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny!! (komunikacja w miejscu pracy, wyłącznie w języku niemieckim)
– min. 3-letniego doswiadczenia jako Hydraulik
– prawo jazdy kat. B + Auto
– Wcześniejsze doświadczenie na rynku niemieckim mile widziane
– Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez przycisk kontakt lub na maila info@work-4-all.com z dopisem o jakie stanowisko chodzi i numer kontaktowy. Możliwość kontaktu na numer 0048 570 580 641.

Skontaktuj się z nami!

Kommentar verfassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Cześć