Praca dla Montera Izolacji Przemysłowych oraz Pomocników do Niemiec

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH
I POMOCNIKÓW

praca od zaraz!

Zadania:

  • Wykonywanie izolacji termicznych różnych zbiorników, kotłów, turbin, pieców
  • Izolacja rur
  • Konserwacja i naprawa izolacji obiektów i urządzeń przemysłowych

Wymagania:

  • JĘZYK NIEMIECKI NIE JEST WYMAGANY
  • Doświadczenie w pracy w przemyśle petrochemicznym mile widziane
  • Doświadczenia w pracy przy izolacjach

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na bezpośrednio z niemiecką firmą
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • z pełnym pakietem socjalnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia (od 13,50 do 18,00 brutto)
  • 30 dni płatnego urlopu

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na maila:
info@work-4-all.com z dopisem „Stanowisko + numer kontaktowy“.
Możliwość kontaktu na numer +48 570 580 641

Skontaktuj się z nami!

Kommentar verfassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Cześć