Opiekun opiekunka praca work-4-all

Opiekun / Opiekunka

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów i koleżanek na stanowisko:
Opiekun / Opiekunka (Altenpflegehelfer/in – APH)
Miejsce pracy: Niemcy (aktualnie: dom starców / domy spokojnej starości)
start pracy: od zaraz
rodzaj pracy: pełen etat / stała

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 1.800,00 Euro netto (na rękę) z wyksztalceniem w zawodzie nawet od 2.200,00 Euro netto.
  • Oplacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej w Niemieckiej Kasie Chorych
  • premię świąteczną i urlopową
  • pomoc polskiego koordynatora
  • możliwość wypłaty zaliczek
  • długoterminowe zlecenia z opcja na stale przejecie przez szpital lub dom starcow
  • pełny pakiet socjalny w Niemczech
  • nostryfikację dyplomu w Niemczech

Opis stanowiska / Obowiązki:

  • wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych
  • podawanie posiłków
  • kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi
  • wykonywanie zleceń lekarskich według obowiązujących procedur

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (co najmniej 6 miesięcy)
  • gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • uprawnienia, dyplomy, referencje mie widziane

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na przycisk kontakt lub na maila info@work-4-all.com z dopisem o jakie stanowisko chodzi i numer kontaktowy. Możliwość kontaktu na numer 0048 570 580 641.

Skontaktuj się z nami!

Kommentar verfassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Cześć