Malarz

Malarz

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów na stanowisko:
Malarz – tapetowanie
Miejsce pracy: Niemcy (aktualnie: Bodensee)
start pracy: od zaraz
rodzaj pracy: pełen etat / stała

Oferujemy
– niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
– trakcyjne zarobki, łącznie 2000 – 2350 Euro netto,
– stawkę godzinową 13,50 Euro brutto,
– dietę 30 – 35 Euro netto za każdy przepracowany dzień,
– premię 300 Euro po przepracowaniu 6 miesięcy,
– ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków,
– ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
– do 30 dni płatnego urlopu,
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania – pokój jednoosobowy (koszt do 20 Euro za noc),
– możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek,

Opis stanowiska / Obowiązki:
– prace malarskie,
– samodzielne tapetowanie ścian i sufitów,
– prace przygotowawcze,
– szpachlowanie,
– sprzątanie,
– czyszczenie i konserwacja narzędzi pracy, maszyn oraz sprzętu,
– wykonywanie innych, charakterystycznych prac dla tego zawodu

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka
– prawo jazdy kat. B + Auto
– Wcześniejsze doświadczenie na rynku niemieckim – mile widziane
– Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez przycisk kontakt lub na maila info@work-4-all.com z dopisem o jakie stanowisko chodzi i numer kontaktowy. Możliwość kontaktu na numer 0048 570 580 641.

Skontaktuj się z nami!

Kommentar verfassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Cześć