hydraulik-zlecenia-oferty-praca-work-4-all

Pomocnik Hydraulika do Niemiec Blisko Granicy od 04.07

Pomocnik Hydraulika

Pomoc przy montażu instalacji grzewczej, ogrzewania podłogowego

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • pomocnicze czynności, wożenie samochodem służbowym kierownika budowy

Oferujemy:

  • stawka 13€/h
  • dieta 28€ dziennie netto
  • możliwe tygodniowe zaliczki
  • opłacone zakwaterowanie

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy i samochód

KONTAKT:

tel. +48 570 580 641

mail: info@work-4-all.com

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Hi / Cześć