Opiekun / Opiekunka – Całe Niemcy – od Zaraz – 14,50€/h

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Opiekun / Opiekunka
całe Niemcy

Opis stanowiska / Obowiązki:

  • wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych
  • podawanie posiłków
  • kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi
  • wykonywanie zleceń lekarskich według obowiązujących procedur

Oferujemy

  • 11,60 brutto z pół rocznym dośw. i znajomość jęz. niem. A2
  • 14,50 € brutto z min.3 letnim stażem i referencje, znajomość jęz. niem. B1
  • dieta 40 netto za dzień bez opłaconej kwatery
  • lub 15 netto za dzień z opłaconą kwaterą (pokoje jednoosobowe z własną łazienką)
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • premię świąteczną i urlopową
  • pomoc polskiego koordynatora
  • możliwość wypłaty zaliczek
  • długoterminowe zlecenia z opcją przejecia na stałe przez szpital lub dom starców

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego – min. A2
  • min. doświadczenie przez pół roku w domu opieki
  • gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec
  • uprawnienia, dyplomy, referencje mile widziane

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na maila:
info@work-4-all.com z tytułem „Stanowisko + numer kontaktowy“.
Możliwość kontaktu na numer +48 570 580 641

Skontaktuj się z nami!

Kommentar verfassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Cześć