monter rurociagow work-4-all praca

Monter rurociągów / Ślusarz / Pom

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów na stanowisko:
monter rurociągów / ślusarz / pomocnik
Miejsce pracy: Niemcy (aktualnie: całe)
start pracy: od zaraz
rodzaj pracy: pełen etat / stała

Oferujemy

  • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • długoterminowa praca w jednym miejscu
  • stawka 17 Euro brutto/ godz.
  • zakwaterowanie zorganizowane opłacone przez pracodawcę
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • premia wigilijna
  • bonus urlopowy
  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności Kindergeld itd.

Opis stanowiska / Obowiązki:

  • Montaż rurociagow
  • Demontaż kompleksowych urządzeń
  • Montaż oraz demontaż maszyn

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny!!
  • prawo jazdy kat. B + Auto własne
  • doświadczenie jako ślusarz/ mechanik/pomocnik slusarze/monter

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na przycisk kontakt lub na maila info@work-4-all.com z dopisem o jakie stanowisko chodzi i numer kontaktowy. Możliwość kontaktu na numer 0048 570 580 641.

Skontaktuj się z nami!

Kommentar verfassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Cześć