hydraulik-zlecenia-oferty-praca-work-4-all

Hydraulik

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów na stanowisko:
Hydraulik
Miejsce pracy: Niemcy (aktualnie: Rostock)
start pracy: od zaraz
rodzaj pracy: pełen etat / stała

Oferujemy
– wynagrodzenie od 14 € na godzinę + premie
– dopłata do testów na obecność koronawirusa (do 100% przy przepracowaniu pełnego miesiąca)
– stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach
– zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z miejscem do gotowania
– gwarantujemy dobry standard zakwaterowania
– zaliczka już po 7 dniach
– ubezpieczenie w prywatnej firmie
– długoterminowe zlecenie
– możliwość pracy w nadgodzinach
– możliwość regularnych zjazdów do Polski
– kurs językowy online

Opis stanowiska / Obowiązki:
– Wykonanie przyłączy, instalacji wodno-kanalizacyjnej, podłączenie wodomierzy, wykonanie pionów kanalizacyjnych. Prace pomocnicze oraz demontaż starej instalacji.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny!!
– minimum rok doświadczenia
– prawo jazdy kat. B + Auto

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez przycisk kontakt lub na maila info@work-4-all.com z dopisem o jakie stanowisko chodzi i numer kontaktowy. Możliwość kontaktu na numer 0048 570 580 641.

Skontaktuj się z nami!

Kommentar verfassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Cześć